poznajmy się
bliżej

Ze wsparcia doradczego oferowanego przez EGC z sukcesem skorzystało dotychczas ponad 1000 przedsiębiorców, dla których pozyskaliśmy łącznie ponad 3,3 mld bezzwrotnych dotacji.

 

Wyróżniamy się wśród firm pozyskujących dotację, ponieważ jesteśmy świadomi tego, że każdy sukces w EGC opiera się na dwóch filarach: naszym zespole i naszej kulturze. Uważamy, że genialni ludzie pracujący we właściwym otoczeniu są w stanie osiągać najlepsze rezultaty. Skutek jest natychmiastowy i widoczny: miliardy przyznanych dotacji, które są w rękach naszych klientów i pozwalają im rozwijać innowacyjne przedsięwzięcia. Kultura EGC jest zakorzeniona w naszym DNA – określa to, kim jesteśmy i w jaki sposób wykonujemy naszą codzienną pracę.

synergia wolności
i odpowiedzialności

To cenimy sobie najbardziej. Jesteśmy niczym profesjonalna drużyna sportowa grająca o dotację dla innowacyjnych rozwiązań naszych klientów. Zatrudniamy tych, dla których liczy się rozwój i stabilizacja, a następnie dajemy możliwości do osiągania jak najlepszych wyników. Fundusze unijne wymagają precyzji – potrafisz samodzielnie wskazać sobie cel oraz dążyć do jego osiągnięcia? Na pewno do nas pasujesz.

Stawiamy na rozwój. Nigdy nie spoczywamy na laurach – cechuje nas pozytywna energia i zapał do działania.

 

Wiemy, że zawsze możemy osiągnąć 10 razy więcej i starać się o kolejne dotacje na rozwój naszych klientów. Wierzymy, że prawie wszystko jest możliwe. Zawsze jesteśmy w fazie twórczej i gotowi do działania — zupełnie tak, jak przy pierwszym wniosku o dofinansowanie w pierwszym dniu naszej działalności.

Imię i nazwisko
Stanowisko
Tomasz Kęcerski
Dyrektor Zarządzający
Imię i nazwisko
Stanowisko
Imię i nazwisko
Stanowisko
Umysły. Talent. Wiedza. Dzielenie się.
Życzliwość. Doświadczenie. Potencjał.
Wytrzymałość. Mądrość. Wizja. Przyszłość.
Pomysły. Biznes.

Zostań liderem jutra, korzystając z naszego doświadczenia i zaangażowania.

 

Przekazać   Inspirować   Doradzać   Wspierać