twoje jutro
zaczyna się
dzisiaj

Jesteśmy młodym i energicznym zespołem. Działamy jak idealnie zgrana drużyna sportowa. Możemy na sobie polegać i zależy nam na kreowaniu przyjaznego, niekorporacyjnego środowiska pracy.

EGC powstało z myślą o ludziach, którzy chcą dążyć do doskonałości stać się najlepsi w tym, co robią – nie zadowalają się przeciętnymi wynikami. Zawsze chcemy osiągnąć najwyższy poziom w tym co robimy i oferujemy naszym klientom. Doceniamy doświadczenie i wiedzę naszych pracowników i nieustannie się od siebie uczymy.

więcej niż praca

Wielu osobom wydaje się, że codzienne nadgodziny, zarywanie nocy i praca w weekendy to droga do sukcesu. W EGC wierzymy, że nic tak nie motywuje pracowników, jak zadowolenie z życia prywatnego i zawodowego. Dlatego tak ważne jest dla nas zachowanie odpowiedniego balansu w obu tych strefach.

Naszym pracownikom oferujemy bogaty zakres usług medycznych pakietu Medicover oraz pakietu sportowego MultiSport. Rozumiemy też, że każdy z nas potrzebuje czasem coś załatwić w godzinach pracy. Elastycznie podchodzimy do pracy z domu lub wcześniejszego wyjścia z biura. W EGC liczy się dobrze wykonana praca, a nie godziny przesiedziane przy biurku.

Wiemy jak ważny jest Life Balance między życiem, a pracą. Robimy wszystko, by być jak najbardziej równoważyć te sfery naszego życia.

Wielu osobom wydaje się, że codzienne nadgodziny, zarywanie nocy i praca w weekendy to droga do sukcesu. W EGC wierzymy, że nic tak nie motywuje pracowników, jak zadowolenie z życia prywatnego i zawodowego. Dlatego tak ważne jest dla nas zachowanie odpowiedniego balansu w obu tych strefach