Klienci o nas
rekomendacje

EXPOM Sp. z o.o.

Krośniewice, 24.03.2014 r.

W naszej opinii EGC Consulting Group jest firmą gwarantującą wysoki standard obsługi Klientów. Doradców pracujących w EGC charakteryzuje fachowe i kompleksowe podejście do partnera, problemów przez niego zgłaszanych. Także w każdej chwili służą ekspercką radą opartą na wieloletnim doświadczeniu w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich dla przedsiębiorstw. Sukces EXPOM Sp. z o. o. był możliwy dzięki zaangażowaniu w nasze plany inwestycyjne. Dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że EGC Consulting Group jest profesjonalnym i godnym polecenia partnerem wyróżniającym się najwyższą jakością usług.

Abiplast

Pabianice
Eligiusz Grzelak

Z przyjemnością polecam EGC Consulting Group jako kompetentną firmę doradczą z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych.

Trzy lata temu nie wiedziałem czy moja firma ze swoimi potrzebami inwestycyjnymi może ubiegać się o dofinansowanie oraz jakie kroki należy w tym kierunku podąć. Firma EGC pomogła znaleźć dla mnie odpowiednie program oraz poprowadziła przez cały proces aplikacyjny. Nasz wspólna praca zakończyła się sukcesem i już rok później składałem kolejny wniosek, oczywiście razem z EGC.
zobacz więcej

Amii Sp. z o.o.

Łódź, 12.05.2014 r.
mgr Magdalena Grądzka, Prezes Zarządu

Niniejszym listem referencyjnym pragniemy udzielić potwierdzenia, iż firma EGC Consulting Group z siedzibą w Łodzi, przygotowała w 2012 roku dla Amii Sp. z o.o. dwa wnioski o dofinansowanie celem pozyskania środków dofinansowanych z Unii Europejskiej z POIG 2007-2013, z Działania 4.3. Kredyt technologiczny z przeznaczeniem na częściowe sfinansowanie dwóch przedsięwzięć inwestycyjnych pn. "Wdrożenie technologii wytwarzania filtrów do wody" oraz "Wdrożenie technologii wytwarzania mineralizatorów wody".
zobacz więcej

CDM Sp. z o.o.

Ksawerów
Krzysztof Janiak

Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla dotychczasowej współpracy z EGC Consulting Group. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że jest to partner rzetelny i godny zaufania, a przede wszystkim skuteczny.
zobacz więcej

Drewco

Chojna, 24.03.2014 r.
Mirosław Ochał, Prezes Zarządu

Niniejszy list jest wyrazem zadowolenia naszej firmy z usług świadczonych przez EGC Consulting Group w zakresie uzyskania dofinansowania na realizację przez Spółkę projektu "Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania drewnianych komponentów meblowych w firmie DREWCO Sp. z o.o." w ramach działania 4.3 "Kredyt technologiczny".
zobacz więcej

Ekotrend Sp. z o.o.

Leśmierz, 28.03.2014 r.
Robert E. Kopaczel, Prezes Zarządu

Z przyjemnością chcielibyśmy rekomendować EGC ConsulEng Group jako rzetelną firmę doradczą, która profesjonalnie pomagała nam w pozyskaniu i rozliczeniu dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Z całą pewnością możemy stwierdzić, że realizacja zaplanowanego przedsięwzięcia bez udziału dotacji byłaby niemożliwa. Doradcy z EGC pomogli nam przebrnąć przez gąszcz unijnych przepisów, dzięki czemu dzisiaj możemy chwalić się zakładem produkcyjnym stosującym nowoczesną technologię, którą wdrożyliśmy w Polsce jako pierwsi.
zobacz więcej

IP System Control Sp. z o.o.

Jasin, 12.05.2014 r.
Piotr Suprynowicz, Prezes Zarządu

Informujemy, że spółka EGC skutecznie przeprowadziła naszą firmę przez proces pozyskiwania dotacji na realizację planowanej przez nas inwestycji. Współpracujący z nami konsultanci dokonali rzetelnej analizy możliwości sfinansowania realizacji naszych planów, opracowali koncepcję projektu, a następnie przełożyli ją na dokumenty aplikacyjne, co pozwoliło nam pozyskać wnioskowaną kwotę wsparcia.
zobacz więcej

Simet S.A.

Piaski, 24.03.2014 r.
Janusz Woźniak, Wiceprezes Zarządu

Wyrażam swoje uznanie dla firmy EGC Consulting Group Sp. k. jako wszechstronnego i profesjonalnego doradcy w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

Nasze przedsiębiorstwo przy ścisłym wsparciu ekspertów z EGC z sukcesem wykorzystało środki z Działania 4.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, na realizację projektu "Wdrożenie technologii produkcji opakowań o podwyższonej barierowości opracowanej przez Politechnikę Mediolańską".
zobacz więcej

Wagran Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki, 24.03.2014 r.
Piotr Wieczorek, Dyrektor Generalny

W imieniu Wagran Sp. z o.o. chciałbym wyrazić uznanie dla rzetelności i profesjonalizmu spółki EGC Consulting Group oraz rekomendować ją jako skuteczną firmę doradczą w pozyskiwaniu dotacji unijnych.
zobacz więcej

Przysucha S.A.

Skrzyńsko, 28.04.2014 r.
Marzena Pankowska - Bednarska, Prezes Zarządu

Miarą skuteczności doradcy jest sukces klienta. W naszym przypadku współpraca z EGC zakończyła się pełnym sukcesem: nie tylko pozyskalismy dotację, która pozwoliła rozwinąć działalność firmy, ale także bez problemów terminowo rozliczyliśmy projekt. Polecam EGC jako rzetelnego partnera.
zobacz więcej

Sapor Sp. z o.o.

Niepruszewo, 26.03.2014
Łukasz Sapor, Członek Zarządu

Fabryka Okien i Drzwi SAPOR Sp. z o.o. oświadcza, że EGC Consulting Group Sp. j. z siedzibą w Łodzi przygotowała na nasze zlecenie wniosek o dofinansowanie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na projekt: "Inwestycja w nowoczesną linię technologiczną do produkcji stolarki budowlanej z aluminium szansą na wzrost konkurencyjności firmy SAPOR".
zobacz więcej

WKG Sp. z o.o.

Raciszyn, 16.05.2014
Tomasz Będkowski, Prezes Zarządu

Mamy przyjemność zarekomendować firmę EGC jako poważnego, rzetelnego i solidnego partnera. Dzięki ich doświadczonemu zespołowi specjalistów z zakresu doradztwa europejskiego dwukrotnie pozyskaliśmy i rozliczyliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Powierzone zlecenia zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny i skuteczny. Dziękując za udaną i owocną współpracę z przyjemnością polecamy nawiązanie relacji biznesowych w niniejszą firmą.
zobacz więcej

P.P.U. Ola Sp. z o.o.

Kaliska, 25.06.2014
mgr inż. Piotr Chmielecki, Prezes Zarządu, Dyrektor

Rekomenduję EGC jako firmę, która skutecznie realizuje powierzone zadania i jest zorientowana na długofalową współpracę z Klientem.
zobacz więcej

Jesteśmy do dyspozycji