• W perspektywie budżetowej 2007 - 2013
  uzyskaliśmy wynik

  97%

  skuteczności

 • W perspektywie budżetowej 2007 - 2013
  pozyskaliśmy ponad


  2,5 miliarda PLN

  bezzwrotnych dotacji dla firm

 • W perspektywie budżetowej 2007 - 2013
  pozyskaliśmy dotacje dla

  642

  małych, średnich i dużych

  przedsiębiorstw

EGC
sięgaj po więcej


EGC jest liderem rynku doradztwa europejskiego w Polsce.

Od 10 lat pozyskujemy i rozliczamy środki na inwestycje w przedsiębiorstwach. Miarą naszej skuteczności są czołowe miejsca w rankingach firm doradczych zarówno pod względem wysokości pozyskanych dotacji, jak i liczby projektów zakwalifikowanych do dofinansowania. Silną i stabilną pozycję na rynku budujemy w oparciu o unikatowy know-how, poparty wieloletnim doświadczeniem i innowacyjnym podejściem do realizacji usług.

Naszą ofertę kierujemy do firm ze wszystkich sektorów i branż. Dzięki stałej współpracy z bankami, strefami ekonomicznymi, kancelariami prawnymi czy urzędami patentowymi zapewniamy kompleksową obsługę procesów związanych z wyborem optymalnych źródeł finansowania oraz wsparcie w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Sukces marki EGC jest pochodną rzetelnej oceny korzyści dla Klienta, jaka każdorazowo poprzedza, a później towarzyszy współpracy z naszą firmą. Bezkompromisowo dbamy o najwyższe standardy świadczonych usług na wszystkich etapach wspólnie realizowanych przedsięwzięć. W ten sposób możemy zminimalizować ryzyko dla Klienta, gwarantując mu poczucie właściwie dokonanego wyboru doradcy oraz efektywnie prowadzonej inwestycji.

Zapraszamy do współpracy!

Klienci o nas

rekomendacje

 • W naszej opinii EGC Consulting Group jest firmą gwarantującą wysoki standard obsługi Klientów. Doradców pracujących w EGC charakteryzuje fachowe i kompleksowe podejście do partnera, problemów przez niego zgłaszanych. Także w każdej chwili służą ekspercką radą opartą na wieloletnim doświadczeniu w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich dla przedsiębiorstw. Sukces EXPOM Sp. z o. o. był możliwy dzięki zaangażowaniu w nasze plany inwestycyjne. Dotychczasowa współpraca pozwala stwierdzić, że EGC Consulting Group jest profesjonalnym i godnym polecenia partnerem wyróżniającym się najwyższą jakością usług.


  Krośniewice, 24.03.2014 r.
  EXPOM Sp. z o.o.

 • Z przyjemnością polecam EGC Consulting Group jako kompetentną firmę doradczą z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych.

  Trzy lata temu nie wiedziałem czy moja firma ze swoimi potrzebami inwestycyjnymi może ubiegać się o dofinansowanie oraz jakie kroki należy w tym kierunku podąć. Firma EGC pomogła znaleźć dla mnie odpowiednie program oraz poprowadziła przez cały proces aplikacyjny. Nasz wspólna praca zakończyła się sukcesem i już rok później składałem kolejny wniosek, oczywiście razem z EGC.


  Pabianice
  Abiplast
  Eligiusz Grzelak

 • Niniejszym listem referencyjnym pragniemy udzielić potwierdzenia, iż firma EGC Consulting Group z siedzibą w Łodzi, przygotowała w 2012 roku dla Amii Sp. z o.o. dwa wnioski o dofinansowanie celem pozyskania środków dofinansowanych z Unii Europejskiej z POIG 2007-2013, z Działania 4.3. Kredyt technologiczny z przeznaczeniem na częściowe sfinansowanie dwóch przedsięwzięć inwestycyjnych pn. "Wdrożenie technologii wytwarzania filtrów do wody" oraz "Wdrożenie technologii wytwarzania mineralizatorów wody".


  Łódź, 12.05.2014 r.
  Amii Sp. z o.o.
  mgr Magdalena Grądzka, Prezes Zarządu

 • Chcielibyśmy wyrazić nasze uznanie dla dotychczasowej współpracy z EGC Consulting Group. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że jest to partner rzetelny i godny zaufania, a przede wszystkim skuteczny.


  Ksawerów
  CDM Sp. z o.o.
  Krzysztof Janiak

 • Niniejszy list jest wyrazem zadowolenia naszej firmy z usług świadczonych przez EGC Consulting Group w zakresie uzyskania dofinansowania na realizację przez Spółkę projektu "Wdrożenie innowacyjnej technologii wytwarzania drewnianych komponentów meblowych w firmie DREWCO Sp. z o.o." w ramach działania 4.3 "Kredyt technologiczny".


  Chojna, 24.03.2014 r.
  Drewco
  Mirosław Ochał, Prezes Zarządu

 • Z przyjemnością chcielibyśmy rekomendować EGC ConsulEng Group jako rzetelną firmę doradczą, która profesjonalnie pomagała nam w pozyskaniu i rozliczeniu dofinansowania z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  Z całą pewnością możemy stwierdzić, że realizacja zaplanowanego przedsięwzięcia bez udziału dotacji byłaby niemożliwa. Doradcy z EGC pomogli nam przebrnąć przez gąszcz unijnych przepisów, dzięki czemu dzisiaj możemy chwalić się zakładem produkcyjnym stosującym nowoczesną technologię, którą wdrożyliśmy w Polsce jako pierwsi.


  Leśmierz, 28.03.2014 r.
  Ekotrend Sp. z o.o.
  Robert E. Kopaczel, Prezes Zarządu

 • Informujemy, że spółka EGC skutecznie przeprowadziła naszą firmę przez proces pozyskiwania dotacji na realizację planowanej przez nas inwestycji. Współpracujący z nami konsultanci dokonali rzetelnej analizy możliwości sfinansowania realizacji naszych planów, opracowali koncepcję projektu, a następnie przełożyli ją na dokumenty aplikacyjne, co pozwoliło nam pozyskać wnioskowaną kwotę wsparcia.


  Jasin, 12.05.2014 r.
  IP System Control Sp. z o.o.
  Piotr Suprynowicz, Prezes Zarządu

 • Wyrażam swoje uznanie dla firmy EGC Consulting Group Sp. k. jako wszechstronnego i profesjonalnego doradcy w zakresie pozyskiwania funduszy europejskich.

  Nasze przedsiębiorstwo przy ścisłym wsparciu ekspertów z EGC z sukcesem wykorzystało środki z Działania 4.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, na realizację projektu "Wdrożenie technologii produkcji opakowań o podwyższonej barierowości opracowanej przez Politechnikę Mediolańską".


  Piaski, 24.03.2014 r.
  Simet S.A.
  Janusz Woźniak, Wiceprezes Zarządu

 • W imieniu Wagran Sp. z o.o. chciałbym wyrazić uznanie dla rzetelności i profesjonalizmu spółki EGC Consulting Group oraz rekomendować ją jako skuteczną firmę doradczą w pozyskiwaniu dotacji unijnych.


  Tomaszów Mazowiecki, 24.03.2014 r.
  Wagran Sp. z o.o.
  Piotr Wieczorek, Dyrektor Generalny

 • Miarą skuteczności doradcy jest sukces klienta. W naszym przypadku współpraca z EGC zakończyła się pełnym sukcesem: nie tylko pozyskalismy dotację, która pozwoliła rozwinąć działalność firmy, ale także bez problemów terminowo rozliczyliśmy projekt. Polecam EGC jako rzetelnego partnera.


  Skrzyńsko, 28.04.2014 r.
  Przysucha S.A.
  Marzena Pankowska - Bednarska, Prezes Zarządu

 • Fabryka Okien i Drzwi SAPOR Sp. z o.o. oświadcza, że EGC Consulting Group Sp. j. z siedzibą w Łodzi przygotowała na nasze zlecenie wniosek o dofinansowanie z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 na projekt: "Inwestycja w nowoczesną linię technologiczną do produkcji stolarki budowlanej z aluminium szansą na wzrost konkurencyjności firmy SAPOR".


  Niepruszewo, 26.03.2014
  Sapor Sp. z o.o.
  Łukasz Sapor, Członek Zarządu

 • Mamy przyjemność zarekomendować firmę EGC jako poważnego, rzetelnego i solidnego partnera. Dzięki ich doświadczonemu zespołowi specjalistów z zakresu doradztwa europejskiego dwukrotnie pozyskaliśmy i rozliczyliśmy dotacje w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Powierzone zlecenia zostały wykonane w sposób bardzo profesjonalny i skuteczny. Dziękując za udaną i owocną współpracę z przyjemnością polecamy nawiązanie relacji biznesowych w niniejszą firmą.


  Raciszyn, 16.05.2014
  WKG Sp. z o.o.
  Tomasz Będkowski, Prezes Zarządu

 • Rekomenduję EGC jako firmę, która skutecznie realizuje powierzone zadania i jest zorientowana na długofalową współpracę z Klientem.


  Kaliska, 25.06.2014
  P.P.U. Ola Sp. z o.o.
  mgr inż. Piotr Chmielecki, Prezes Zarządu, Dyrektor

czytaj więcej

Media o nas


dowiedz się więcej

Jesteśmy do dyspozycji